طلایاب دیپ هانتر Deephunter

تنها با یک دستگاه هرگونه دفینه و گنج، حفره و حتی تک سکه را بیابید.

تکنولوژی پیشرو: طلایاب deephunter اولین دستگاه طلایاب در جهان است که می‌تواند هرگونه شی را در عمق پایین زمین ردیابی کند.

اکنون می توانید تنها با خرید یک دستگاه، هم سکه وهم اشیا بزرگ را در اعماق زمین شناسایی کنید.

فلزیاب و طلایاب deephunter دارای دو حالت حرکتی و غیر حرکتی است. با این دستگاه فلزیاب در واقع مانند این است که دو دستگاه دارید. با لمس یک دکمه می‌توانید حالت کاوش را تغییر دهید.

دستگاه طلایاب دیپ هانتر DEEPHUNTER

می‌توانید بین دو حالت زیر یکی را انتخاب کنید

۱ حالت کاوش عمیق و قوی برای پیدا کردن طلاهای گران‌بها و حفره‌ها با تحلیل رنگی و سه بعدی

۲ حالت سریع برای یافتن اهداف تکی و قطعه‌های طلا در اعماق زیاد با قابلیت شناسایی کامل و بوق مخصوص. طراحی فوق‌العاده برای کاوش سطح زمین و اعماق زیاد.

سیستم کاوش، حالت ۱:

حالت شناسایی غیر حرکتی در عمق با قابلیت یافتن طلاهای قیمتی و حفره. فقط کافیست سیم‌پیچ استاندارد T44 را متصل کنید در اینصورت می توانید در مناطقی که پیش از این چیزی نمی‌یافتید گنجینه‌های پنهان را کشف کنید. این سیم‌پیچ غیر حرکتی دارای ابعاد ۳۶*۴۴ سانتی متر است. در صورتی که نیاز به جست‌وجو در عمق بیشتری دارید کافیست سیم پیچ بزرگ‌تر T100 را متصل کنید، در این صورت می‌توانید اهداف بزرگ‌تر که در عمق زیاد مدفون هستند را بیابید. این سیم پیچ دارای ابعاد ۶۰*۱۰۰ سانتی متر است. حالت ۱ برای داشتن کاربردی راحت در نظر گرفته شده است. رابط کاربری آن برای تمامی افراد در هر سطحی ساده و آسان فهم است. نمایشگر رنگی فلزیاب و طلایاب Deephunter با تصاویر پیشرفته سه بعدی، شی مورد جست‌وجو را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، می‌توانید نوع طلا، عمق و اندازه شیء را در نمایشگر دستگاه مشاهده کنید.

دستگاه طلایاب شاقولی

شناسایی دقیق طلا و نمودار سه بعدی هدف:

پس از یافتن هدف می‌توانید هم شکل سه بعدیو هم نوع طلا را روی صفحه نمایش مشاهده کنید. این دستگاه طلایاب با برخورداری از فناوری تعیین نوع، طلا را در یکی از چهار گروه زیر طبقه بندی می‌کند.
۱ طلا ۲ ارزشمند ۳ بی‌ارزش ۴ استیل(فولاد)

طلایاب و گنج یاب

شناسایی حفره:

این دستگاه فلزیاب علاوه بر نشان دادن طلا می‌تواند سازه‌های زیرزمینی مانند غار، حفره، انبار، تونل، پناه‌گاه و قبر را نیز شناسایی کند. دستگاه این کار را با برخورداری از تصاویر گرافیکی سه بعدی انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که دستگاه، طلا درون این سازه‌ها را نیز شناسایی می‌کند.از هر چی به نام دستگاه طلایاب ماهواره ای که وجود ندارد بهتر است.

شکل گرافیکی از هدف

در حالت ۱، سیستم نوسان‌گر به طور پیوسته نمودار سیگنال اشیای هدف را روی نمایش‌گر نشان می‌دهد.

فیلتر آهن

ویژگی فیلترینگ آهن تعبیه شده درون دستگاه این امکان را به طلایابdeephunter می‌هد که تنها طلا گران‌قیمت را شناسایی کرده و طلا بی‌ارزش را در شناسایی به حساب نیاورد. اکنون می‌توانید گنج‌هایی را بیابید که دیگران تنها خواب آن را دیده اند.

تعیین عمق

این دستگاه به دقت عمق شی یافته شده را بر حسب سانتی متر روی نمایشگر می‌آورد.

سیستم کاوش، حالت ۲:

حالت بازیابی سریع با قابلیت تشخیص سکه، طلا و اهداف بسیار کوچک نهفته در اعماق زیاد با تشخیص صوتی. در این حالت، با استفاده از سیم پیچ حرکتی استاندارد C32 با ابعاد ۲۶*۳۲ سانتی متر قادر خواهید بود سکه، جواهرات، طلا و سایر اشیا کوچک مدفون در اعماق را شناسایی کنید. با اضافه کردن سیم پیچ بزرگ‌تر C47 با ابعاد ۳۹*۴۷ سانتی متر می‌توانید به جست‌وجوی اشیای بزرگ‌تر در اعماق بیشتر بپردازید، همان گونه که در حالت ۱ می‌توانستید. این سیستم بسیار ساده ولی می‌تواند طلا را در عمق زیاد تشخیص دهد. نوع طلا یافت شده با سه نوع بوق به کاربر اعلام می شود. این سه بوق سه حالت طلا، قیمتی و بی‌ارزش را بیان می‌کند.

عملکرد استثنایی در زمین‌های دارای مواد معدنی:

با استفاده از تنظیمات خاص deephunter در حالت ۲‌ که برای شرایط بسیار مواد معدنی طراحی شده است به راحتی میتوانید در انواع خاک به کاوش بپردازید. با استفاده از تنطیمات آهن (ferrous) این دستگاه می‌توانید سیگنال‌های مزاحم مربوط به مواد معدنی خاک را حذف کنید. مناطقی مانند سواحل، ماسه‌های تر و خاک شخم زده از این قبیل هستند.

دستگاه طلایاب دیپ هانتر DEEPHUNTER

حذف عناصر آهنی:

در این حالت نیز همانند حالت ۱ می‌توانید با استفاده از ویژگی حذف آهن و زباله‌های طلا تنها به کشف طلاهای قیمتی بپردازید.

اعلام نوع طلا با سه نوع بوق:

حالت ۲ سیستمی بسیار ساده برای تشخیص نوع طلا دارد. دستگاه نوع طلا را با سه نوع صوت به کاربر نشان می‌دهد. بوق با صدای ضعیف برای اهداف طلا و دو بوق با صدای قوی مشابه یکدیگر برای اهداف قیمتی و طلا در نظر گرفته شده است.

عملکردی پیشرفته اما کاربردی آسان:

حالت ۲ با در نظر داشتن سادگی در استفاده طراحی شده است. هم تازه‌کاران و هم کاربران حرفه‌ای از سادگی دستگاه احساس رضایت خواهند کرد. این حالت تنها با سیستم اعلام صوتی، تجربه‌ی جست‌وجویی سریع را به کاربر منتقل می کند.