دستگاه طلایاب Treasure TrailBlazer

دستگاه طلایاب Treasure TrailBlazer، یكی از مدرنترین و در عین حال ساده ترين دستگاه ها در اين زمینه كه این دستگاه طلایاب را به یكی از پرطرفدارترین دستگاه های طلایابی تبديل كرده است.

اين دستگاه فلزیاب و طلایاب خيلي به سرعت آماده استفاده می شود و با دقت بسیار بالا هدف را ردیابی می كند.

عمق نفوذ دستگاه تا ۷۰ متر و تا كیلومتر ها قادر به ردیابی هدف یابی می باشد. البته بستگی به مواد معدنی خاك و شرایط جوی و حجم هدف هم دارد.

دستگاه طلایاب Treasure TrailBlazer

اول شما نوع هدف را كه می خواهید جستجو كنید با تنظیم فركانس دستگاه مشخص می كنید و بعد مسافتی را كه می خواهید جستجو كنید برای دستگاه مشخص می كنید و بعد اندازه هدف را برای دستگاه مشخص می كنید كه به دنبال هدفی با چه اندزه ای هستید مواد معدنی زمین ذرات و آلودگی خاك اطراف بسیاری از هدف ها، از جمله مواردی است كه اكثر جویندگان را به خطا می اندازد، با فیلترهای گوناگونی كه در این دستگاه نصب شده است اين مشكلات حل شده است و دستگاه شما را به طرف هدف درست می برد.

با اين دستگاه فلزیاب و طلایاب در زمین های بسیار سخت و یا پر از مواد معدنی به راحتی می توانید كار كنید. همچنین با این دستگاه تشخیص اتاقك یا تونل بسیار آسان شده است.

همچنین به خاطر ضد آب بودن برای جستجو در كف رودخانه ها یا حوضچه ها یا روزهای بارانی یا كنار ساحل بسیار مناسب است. با وجود پیچیدگی و كارایی بالای دستگاه استفاده از آن بسیار ساده است.