طلاياب بيونيک X4 طلايابي با تلفن هوشمند آندرويد

طلایاب بیونیک X4 بطورخاص برای جستجوگران طلا، جویندگان گنج که درجستجوی طلا در فاصله های دور می گردند ساخته شده است. برخلاف طلایاب های دوربرد قدیمی و مرسوم بیونیک X4 می تواند با یک تلفن هوشمند آندروئید ترکیب شود تا مکان اجسام طلا را بطور تصويری نشان دهد.

اتصال بولوتوث کاملاً خودکار بین تلفن هوشمند و طلایاب بیونیک X4 داده ها و اطلاعات اسکن را مستقیماً به تلفن، یعنی جایی که داده ها روی نمایشگر ترسیم می شوند می فرستد. بنابراین جستجو کننده طلا قادر است که جهت، وضعيت و شکل آن گنج را توسط دوربين تلفن مشاهده نمايد و آنرا برای بررسی بعدی ذخیره نمايد .

طلاياب بيونيک X4

روش های ردیابی برای جستجو و یافتن طلا:

طلایاب دوربرد bionic x4 دو روش تشخیص و شناسایی متفاوت را براي تعیین مکان گنج ها و جواهرات پنهان شده مورد پشتیبانی قرار ميدهد.

طلاياب بيونيک X4

روش ردیابی و بررسی بیونیک ( يونها- محفظه- سيستم):

روش ردیابی یونی تابش یونها (خاصيت جذب یونهای) اشیای طلای مدفون شده را اندازه گیری می نماید. این روش ردیابی و شناسایی تنها قادر به تعیین نمودن مکان اشیای طلایی است که مدت زمان زیادی مدفون بوده اند.

روش ردیابی و بررسی بیونیک (سيستم انرژی زیستی):

در طي ردیابی و شناسایی طلا روش ردیابی و بررسی بیونیک با انرژی زیستی بدن شخصی که با دستگاه کار می کند فعل و انفعال انجام می دهد تا حداقل تغییرات را در اشیا مورد بررسی قرار دهند. درنتیجه طلایاب بیونیک قادر به تعیین کردن مکان تمامی اشیاء طلا می باشد. جدا از قدمت طلا، سیستم انرژی زیستی می تواند برای پیدا کردن اشیای طلایی که به تازگی مدفون شده اند طلاهایی که مدت زمان طولانی مدفون بوده اند را همانند اشیای طلایی که مدفون نشده اند ردیابی و پيدا کنند.

ردیابی

کاربردهای مشخص و بارز جستجو و ردیابی طلا:

بخاطر روش های دوگانه اسکن، دستگاه فلزیاب بیونیک X4 براي بسیاری از اهداف ازجمله ردیابی و جستجوی طلا مورد استفاده می باشد.

کاربرد اصلی اين فلزياب دوربرد عبارت است از:

· تشخيص و ردیابی طلای طبیعی، ازجمله قطعات کوچک طلا، پودر و گرد طلا، رگه های طلا، طلای رسوبی، سنگ طلا در سنگهای سفت و سخت و کوارتزی.

· تشخیص و ردیابی طلای مدفون شده، ازجمله جواهرات طلا، مجسمه های طلا، حلقه های طلا، سکه های طلا، و شمش های طلا.

در مکان های مرطوب و زمین های خیس نیز مناسب می باشد و همچنین می تواند پس از باران بدون هیچ محدودیت و مانعی مورد استفاده قرار گیرد. طلایاب دوربرد بیونیک درمناطق دارای جمعیت محدود به بهترین نحو عمل می کند. از آنجاییکه دستگاه بیونیک نسبت به تغییرات زمین ها و مناطق یونی و بیونیک بسیار حساس می باشد، دقت و درستی کار آن در مناطق غیر مختل و توسعه نیافته افزایش می يابد.

طلاياب بيونيک X4

مشخصات و ویژگی ها:

علاوه بر اين دو روش ردیابی برای جویندگان طلا، دستگاه بیونیک X4 با ويژگی ها و عملکردهای ديگری نیز تجهیز شده است که عبارتند از:

دستگاه تنظیم برق براي کار کردن در زمانی بيش از ۱۶ ساعت (عملکرد پيوسته)

نور و روشنایی LED براي جستجوهای شبانه ( قابل استفاده بعنوان چراغ قوه)

نشانگر لیزر براي هدف هدایت کردن (مخصوصاً در شب)

هدفون استریوی بی سیم

نمایشگر LED روشن که براحتی قابل خواندن می باشد.

فلزیاب بيونيک X4

جعبه و کیف حمل و نقل ضد آب و ضد ضربه دارای چرخ و دسته قابل تنظیم براي سهولت جابجایی و حمل

با استفاده از اين تلفن آندروئيد هوشمند عملکرد دستگاه بيونيکX4 افزایش یافته و کار با آن آسانتر می گردد.

قطب نمای دیجيتال برای هدایت کردن ( یافتن جهت)

تعیین و تثبیت کردن نوری مسیر و جهت ردیابی

واضح و نمودار شدن تصویر اشیا

جستجوی طلا در محل با بیونیک X4:

گنج یاب دوربرد بیونیک و تمامی ردیاب های دوربرد دیگر بطور خاص و ویژه برای جستجو و اکتشاف سریع مورد استفاده قرار می گیرند، تا مکان هایی که ممکن است گنج ها و طلاها در آن پنهان شده باشند را کشف و تعین نمایند. این دستگاه می تواند برای بررسی اولیه و سریع يک ناحیه ناشناخته مورد استفاده قرار گیرد تا مکان های گنج های طلای مدفون شده را مشخص نماید، بنابراین این دستگاه برای جویندگان گنج و کاوشگران طلا که هیچ نشانه و راهنمایی برای اينکه کار جستجو و ردیابی را از کجا شروع نمایند ندارند مناسب می باشد. کاوشگران طلا می توانند براحتی و سریع یک دید و بررسی کلی از مناطق و نواحی بزرگ بعمل آورند بیونیک برای مناطق غيرقابل دسترسی، جاهایی که به سختی می توان در آن راه رفت، مناطق جنگلي، سنگی، کوهستانی يا تخته سنگ ها طراحی شده است.

جستجوگران گنج از گنج یاب بیونیک برای اسکن نمودن یک مسیر افقی و یافتن جهتی که به احتمال بیشتر گنج و اشیای طلایی که در آن پنهان شده اند استفاده می کنند. به محض اینکه مسیر و جهت طلا مشخص شد، سیگنال صوتی پایدار ردیاب تغییر خواهد کرد و مسیر ردیابی و مشخص شده در نمایشگر تلفن هوشمند آندروئید مشخص می شود.

جهت و وضعیت متقاطع با بیونیک برای تعیین موقعیت و جایگاه گنج و طلا:

براي یافتن جایگاه و محل دقیق طلا شما باید یک جهت و مسیر سه گوش را با ردیاب بیونیک پردازش و بررسی نماييد. بنابراین شما باید حداقل از دو یا چند جهت اسکن را انجام دهید و کنترل نمایید که آیا اين ردیاب همیشه نسبت به طلا واکنش نشان می دهد يا خير. هنگامی که شما دو یا چند سیگنال مثبت را تایید نمودید، نقطه تلاقی تمامی مسیرها مکان احتمالی طلا را به شما نشان خواهد داد.

شعاع عملیاتی: ۲۰ کیلومتر

عمق نفوذ: ۲۵ متر

دارای ۲ سال گارانتی شرکت سازنده می باشد.

گنج یاب