طلایاب GPX 4800

ويژگی ها و عملکردهای جديد بيشتر طلایاب GPX 4800 آنرا به بهترين دستگاه طلایاب در جهان تبديل نموده است.

دستگاه GPX 4800 معيار جديدي را در تکنولوژي تشخيص و شناسايي طلا بوجود آورده است. اين دستگاه طلایاب با ويژگيها و عملکردهاي شگفت آور خود نه تنها نسبت به انواع قبلي خود،GPX 4500 ، برتري دارد بلکه در دسته و گروهي مخصوص به خود قرار دارد.

اين دستگاه براي متخصصين عتيقه جات و جستجوگران جواهرات که بهترين را درخواست مي کنند و مي خواهند که اشيا و اهداف را در بيشترين عمق بيابند بهترين گزينه مي باشد .کارکردن با آن براي افراد مبتدي و تازه کار و نيز براي متخصصين راحت و آسان مي باشد- شما مي توانيد دستگاه را روشن کرده و با ۶ حالت و وضعيت جستجوي از پيش تنظيم شده کارخانه و يا عملکردهاي اتوماتيک جستجوي خود را آغاز نماييد .وقتي که در جستجوي طلا مي باشيد به بهترين نوع دستگاه طلایاب نياز داريد. اگر به دنبال بهترين دستگاه طلایاب مي باشيد- نيازي نسيت که ديگر به دنبال دستگاهي خوب و عالي باشيد.

تکنولوژی های خاص GPX 4800 عبارت از حس کردن چندين دوره اي (MPS) ، تکنولوژي ولتاژ دوگانه (DVT) ، و تنظيم زمانبندي الکترونيکي هوشمند (SETA) مي باشد. دستگاه GPX 4800 داراي عملکرد بالا قادر به يافتن ميزان طلاي بيشتري نسبت به انواع قبلي مي باشد.شما با اين دستگاه مي توانيد قطعات کوچک طلا که کمتر از گرم وزن دارند و يا قطعات بسيار بزرگي که با ديگر دستگاهها مشخص نمي شوند و اشيايي بين اين اندازه ها را بيابيد .

قطعات الکترونيکي پيشرفته جديد، خاکها/ زمانبنديهاي جديد و ميزان بسياري از ويژگيها با توانايي GPX افسانه-اي ترکيب شده است تا بتواند ميزان کاني شدن و معدني شدن زمين را مشخص نمايد و از نظر عمق برتري قابل ملاحظه اي برديگر دستگاهها داشته باشد . به کارگيري ويژگيها، عملکردها و صنعت خاص و منحصر به فرد در اين دستگاه سبب شده است که تکنولوژي ثبت شده تضمين نمايد که رديابهايGPX مي توانند به طور آرام و آهسته در ميان شرايط زمين بسيار سخت نيز نفوذ نمايند.

درحاليکه هنوز عمق زياد و حساسيت بالا نسبت به قطعات فلزات را نيز دارا مي باشند. متخصصين و حرفه اي ها آگاهي دارند که دستگاههاي GPX قادر به تشخيص دادن و يافتن طلا درعمقي بيشتر از بقيه دستگاههاي، و در تمامي شرايط زميني مي باشند.
به اين دليل ما با اطمينان بيان مي کنيم که دستگاه GPX از نظر عمق داراي برتري و مزيت مي باشد .با زمانبنديهايي بيشتر از قبل، ۸ زمانبندي موجود در GPX 4800 تغييرات ديجيتال و پردازش الکترونيکي در ردياب را تغيير مي دهد. هر زمانبندي براي عملکرد مطلوب و بهينه تحت شرايط خاص طراحي شده است،اين بگونه اي است که گويا شما هر زماني که زمانبندي و تنظيم خاص و جديدي را انتخاب مي کنيد يک دستگاه متفاوت در اختيار داريد.

ويژگی های دستگاه فلزیاب و طلایاب GPX 4800:

MPS, DVT & SETA: اين تکنولوژيها پيشرفته ترين دستگاه حرفه اي را در اختيار شما قرار مي دهد که هنوزهم شنيدن صدا و نويز قطعات طلا با آن کمي مشکل مي باشد

زمانبندی ها و تنظيمات جديد: اين زمانبنديها دستگاه GPX 4800 را بهتر و جامع تر از قبل مي سازد. شبيه به اين است که ۸ ردياب را در يک دستگاه داريد. علاوه بر پنج زمانبندي و تنظيم موجود در انواع قبلي، دستگاه GPX 4800 سه تنظيم و زمانبندي جديد را نيز ارائه نموده است که عبارتند از: سکه/عتيقه جات، نمک/ طلا و طلاي خالص.

زمانبندي و تنظيم طلاي خالص: عمق و حساسيتي بسيار زياد را ارائه مي نمايد.و قطعات طلا بسيار زيادتري از آنچه تصور مي شود در زمين وجود دارد را تشخيص مي دهد.

زمانبندی و تنظيم نمک/ طلا: براي شناسايي قطعات ريز طلاها در زمينهاي شور مانند ساحل دريا مناسب مي باشد.

زمانبندی و تنظيم سکه/ عتيقه جات: اين عميقترين جستجو است حتي براي شرايط زمین های هموار.

طلایاب GPX 4800

افزايش زمانبندي و تنظيمات اصلاح شده: براي عمق بيشتر مي باشد.

ويژگی های الکترونیکی بهبود يافته و اصلاح شده: براي افزايش حساسيت نسبت به اشياء و عملکرد متعادل زميني مي باشد.

۳ حالت جستجوي از پيش تعيين شده: امکان روشن کردن راحت دستگاه و شروع جستجو و ردیابی را فراهم مي آورد. علاوه بر تنظيمات براي جستجوي عمومي و عميق، تنظيم براي جستجو در شرايط داراي مواد معدني بسيار زياد، قطعات زمين يا جاليز، داراي ضايعات زياد و نشان دادن دقيق محل قطعات ريزرا نيز دارا مي باشد. هر سه حالت جستجو مي توانند براي تنظيمات و شرايط مطلوب و مورد نظر شما تغيير يافته و اصلاح گردند. حالتهاي جستجوي موجود در منو مي توانند تغيير نام نيز داده شوند.

تقويت و افزايش زياد دريافت: اين تنظيمات شما را قادر به کنترل حساسيت زياد و دقيق براي عملکرد مطلوب و بهينه مي سازد.

متعادل ساختن اتوماتيک زمين: گزينه ها ي تنظيم دستگاه براي مطابقت يافتن با تمامي شرايط زميني را راحت و آسان مي سازد. مثلاً: (ثابت، رديابي، سرعت رديابي، نوع متعادل ساختن زمين، دکمه ردیابی سريع )

تنظيمات صوتی: براي به حداکثر رساندن سيگنالهاي اشياء متناسب با توانايي شنيدن شما بکار مي رود مثلاً (آستانه و شروع صدا،تون صدا، نوع صدا، اوج سيگنال، صداي اشياء، محدوده صدا، تثبيت و متعادل کننده صدا)

عدم پذيرش آهن: قابل تنظيم براي ميزان ضايعات و تکه هاي آهن موجود در منطقه مورد جستجو مي باشد.

کنترل حرکت و تکان ها: قابل تنظيم براي تصابق يافتن با سرعت حرکت دادن دستگاه توسط شما و بهينه سازي واکنشها نسبت به اشياء مي باشد .

گزينه هاي تنظيم اتوماتيک و دستي براي به حداقل رساندن تداخلها و پارازيتهاي الکتريکي.

نور صفحه زمينه: شما را قادر به خواندن منوي LCD در هر نوري مي سازد و شما را قادر به ردیابی در روز و شب مي سازد. همچنين مدت روشن ماندن نور صفحه زمينه قابل تنظيم مي باشد تا بدين طريق در مصرف باتري صرفه جويي شود

باتری LI يوني سبک: داراي قابليت تقويت بلندگوي توکار دستگاه مي باشد.

دو کويل: طبق استاندارد داراي دو کويل دو بعدي ۱۱ اينچي به اضافه يک حلقه کويل يا سيم پيچ ۱۱ اينچي مي باشد که جامعيت و ارزش بيشتري را براي شما فراهم مي آورد.

زبانها: انگليسي، اسپانيايي، روسي و عربي (تنها در کتابچه راهنما) .

عمق مفيد ۳ متر .

گارانتي ۳ سال