طلایاب PDF 1000

طلایاب PDF 1000، به خاطر ویژگی خاص آن شما می توانید خیلی سریع آن را آماده استفاده كنید. قدرت جستجوی سریع ۱۰ مایل و تا عمق ۷۰ متر را دارا می باشد.

اين دستگاه مشخص میكند كه طلایی كه شما پيدا كرده ايد طلایی ساخته شده است, طلای خالص در سنگ ها است يا طلای معدنی است. توانایی كشف نقره را نيز دارا می باشد .حتی اگر طلا درون جعبه فلزی يا شیشه يا صندوقچه چوبی یا بتون و در زیر ساروج هم باشد این دستگاه قادر است آن را ردیابی كند یكی از مشكلاتی كه جستجو گران اغلب با آن روبرو می شوند این است كه دستگاه وجود فلز را تشخیص داده است اما به خاطر آلودگی خاك به واسطه قرار گرفتن آن طلا به مدت طولانی در زیر زمین قادر به تعیین موقعیت درست برای حفاری نمی شوند.

فلزیاب و طلایاب PDF 1000 با استفاده از سیستم Target Reflection Nullifier قادر است این مشكل را برطرف نموده و موقعیت اصلی هدف را به شما نشان بدهد. از ديگر مزایای این دستگاه این است كه اندازه حدودی طلا كشف شده را هم به شما نشان می دهد شما با استفاده از صفحه كنترل دستگاه می توانید محيط جستجو را وسیع كرده يا محدود نمایید. همچنین بسياری از دستگاه ها نسبت به شرایط هوا حساس بوده و در بعضی از شرایط به درستی كار نمی كنند. اما این دستگاه قابل تنظیم با تمام شرایط آب و هوا است و سیگنال های اضافی زمین یا به اصطلاح نویز زمین را می گیرد .

با یك شارژ باطری آن تا ۲۴ساعت به صورت مداوم كار میكند و این نيز یكی از دیگر مزایای دستگاه است. در كل خرید آن به تمام جستجوگران حرفه ای توصيه می شود چه به صورت تكی یا كمكی یك دستگاه دیگر دستگاه بسیار مناسبی می باشد .

جهت اطلاع از قیمت فلزیاب و طلایاب با ما در تماس باشید.