طلایاب VELOX ONE

دستگاه طلایاب VELOX ONE برای سکه‌ها، جواهرات، عتیقه‌جات و طلاهای کوچکی که جستجوی آن‌ها دشوار است، مطلوب می‌باشد.

با کمک طلایاب VELOX ONE، شما از اهداف جستجو در اعماقی که سایر طلایابان از آن عاجز هستند، بهره خواهید برد و هم‌چنین از جستجوی آسان در زمین‌های به شدت معدنی‌شده‌ (زمین‌های به‌شدت شور، ماسه‌های مرطوب سواحل، زمین‌های دارای شخم مرطوب و یا شرایط زمینی به شدت مغناطیسی) بهره مند خواهید شد. این موارد برای اکثر طلایابان دردسرساز هستند.

طلایاب VELOX ONE

این دستگاه طلایاب برای شرایط سخت زمین ساخته شده است.

عملکرد برتر در سطوح بسیار معدنی

نفوذ به اعماق زمین

حذف ذرات آهنی

سرعت کشف سریع

عمر باطری طولانی

۳ نوع بوق مختلف

طراحی سبک و ارگونومیک

جستجو بدون صدای پس زمینه

کاربری آسان و راحت

طلایاب VELOX ONE، از طریق ترکیب کردن امتیاز عمق، سرعت و سهولت استفاده و با کمک کویل جستجودارای طراحی جدید و هم‌چنین تنظیمات خاصی که امکان استفاده‌ی آسان را در معدنی‌سازی فراهم می‌آورد، جستجویی استثایی را برای کابران فراهم می‌کند.

سوئیچ آهن و تفکیک طلا:

سوئیچ آهن، شما را قادر می‌سازد تا فلزات آهنی را حذف کنید و در نتیجه هنگامی که نمی‌خواهید این نوع از طلاها را جستجو کنید، بتوانید از طریق خاموش کردن سوئیچ آهن این کار را انجام دهید. این امر، هم‌چنین در نواحی دارای زباله‌های سنگین، منجر به سهولت در استفاده می‌شود.

از سوی دیگر، خصوصاً در نواحی که حاوی مواد معدنی‌بسیار بالاست و هم‌چنین در ماسه‌های ساحل، تفکیک طلا باعث می‌شود که اثر زمین به عنوان آهن منعکس شود و از طریق خاموش کردن سوئیچ آهن، از بین برود. به علاوه، این خاصیت باعث میشود فلزات حاوی آهن تا تن خفیفی تولید کنند و آسان‌تر تفکیک شوند.

تفکیک طلا:

طلایاب VELOX تفکیک ثابت و دارای فهم آسانی را در خود دارد. این دستگاه فلزیاب، تن هشدار شدیدی را برای طلاهای غیرآهنی و لتن پایینی را برای طلاهای آهنی ایجاد می‌کند.

تقویت صوتی سیگنال:

این دستگاه فلزیاب، صداهای دارای سیگنال ضعیف را که از طلاهای کوچک و یا واقع در عمق دریافت می‌شوند را تقویت می‌کند و از این طریق کار را برای شما در جستجوی اهداف نامشخص آسان‌ تر می‌سازد.