دستگاه طلایاب Treasure TrailBlazer

دستگاه طلایاب Treasure TrailBlazer، يكي از مدرنترين و در عين حال ساده ترين دستگاه ها در اين زمينه كه اين دستگاه طلایاب را به يكي از پرطرفدارترين دستگاه هاي طلايابي تبديل كرده است.

اين دستگاه فلزیاب و طلایاب خيلي به سرعت آماده استفاده ميشود و با دقت بسيار بالا هدف را رديابي ميكند.
عمق نفوذ دستگاه تا ۷۰متر و تا كيلومتر ها قادر به رديابي هدف يابي ميباشد. البته بستگي به مواد معدني خاك و شرايط جوي و حجم هدف هم دارد.
اول شما نوع هدف را كه ميخواهيد جستجو كنيد با تنظيم فركانس دستگاه مشخص ميكنيد و بعد مسافتي را كه ميخواهيد جستجو كنيد براي دستگاه مشخص ميكنيد و بعد اندازه هدف را براي دستگاه مشخص ميكنيد كه به دنبال هدفي با چه اندزه اي هستيد مواد معدني زمين ذرات و آلودگي خاك اطراف بسياري از هدفها, از جمله مواردي است كه اكثر جويندگان را به خطا مي اندازد، با فيلترهاي گوناگوني كه در اين دستگاه نصب شده است اين مشكلات حل شده است و دستگاه شما را به طرف هدف درست مي برد.
با اين دستگاه فلزیاب و طلایاب در زمين هاي بسيار سخت و يا پر از مواد معدني به راحتي مي توانيد كار كنيد. همچنين با اين دستگاه تشخيص اتاقك يا تونل بسيار آسان شده است.
همچنين به خاطر ضد آب بودن براي جسنجو در كف رودخانه ها يا حوضچه ها يار روزهاي باراني يا كنار ساحل بسيار مناسب است. با وجود پيچيدگي و كارايي بالاي دستگاه استفداده از آن بسيار ساده است.