طلاياب ROVER DELUXE

دستگاه طلاياب قوي Rover Deluxe چند دستگاه در يک دستگاه منوي اول اين دستگاه يک طلاياب قوي با تفکيک بسيار بالا براي پيدا کردن آهن، مس، آلومنيوم، نقره و ديگر طلاها است که با تفکيک صد درصد خود کار جوينده را بسيار ساده و راحت ميکند. فقط کافي است با ولوم دستگاه شما مشخص کنيد دنبال چه طلایی ميگرديد و دستگاه به صورت اتوماتيک بقيه طلاها را حذف ميکند .

در بخش طلايابي احتياجي به استفاده از کامپيوتر نيست و خود دستگاه فلزیاب با سيگنال صوتي خود نوع طلا و محل آن را دقيق براي شما مشخص ميکند .قدرت بخش تفکيک و طلايابي روور دولوکس در اين است که مواد معدني هيچ تاثيري و اختلالي در تشخيص دستگاه ندارند و دستگاه به راحتي همان طلایی را که شما انتخاب کرده ايد حتي در زميني با مواد معدني بسيار بالا پيدا ميکند. منوي دوم دستگاه که به صورت رادار نفوذ کننده در زمين کار ميکند ميتواند تا عمق ۱۸ متر با سنسور استاندارد خود دستگاه و تا عمق ۲۵ متر با سوپر سنسور نفوذ کرده و تصويري از زير زميني که شما اسکن ميکنيد براي شما روي صفحه کامپيوتر بياورد.

طلاياب ROVER DELUXE

اين انتقال داده ها به صورت بلوتوث بوده وبه صورت اتوماتيک به کامپيوتر شما که در کنار زمين مي باشد منتقل مي شود. يکي ديگر از نقاط قوت روور دولوکس در اين است که در موقع اسکن گرفتن از زمين منوي اول و دوم به همراه هم کار ميکنند و به همين خاطر دستگاه از قدرت تفکيک بسيار بالايي برخوردار ميشود .منوي ديگر دستگاه شما را قادر مي سازد که يک محوطه را اسکن کنيد و آن را در حافظه دستگاه ذخيره کنيد و بعد در موقع مناسب آن را به کامپيوتر منتقل کنيد. اين براي جاهايي که بردن کامپيوتر مقدور نيست بسيار مناسب است .
بعد از انتقال تصاوير به کامپيوتر ميتوانيد آنها را تحليل کرده و نه تنها وجود طلا مورد نظر خودتان را تشخيص بدهيد بلکه لايه هاي خاک و سنگ، تونل، واتاقک زير زميني را تشخيص بدهيد. بسياري از دوستاني که قبلا با دستگاه کار کرده اند مي گويند که دستگاه در پيدا کرده تله هاي موجود در زمين براي آنها بسيار مفيد بوده است. در کل اين دستگاه فلزیاب و طلایاب چه براي افراد مبتدي و چه براي افراد حرفه اي که نمي خواهند سرمايه گزاري زيادي بکنند توصيه ميشود.
گارانتي تا ۲ سال
طلایاب / طلایاب تصویری / گنج یاب
شرکت طلایاب با ما ارائه دهنده دستگاه های جدید طلایاب و طلایاب تصویری
ارائه متنوع ترین دستگاه های طلایاب
شماره تماس جهت سفارش دستگاه طلایاب: 09128184263