طلایاب ژئو اسکن دو بعدی

طلایاب ماکرو ژئو اسکن ۲D( دو بعدی) سیستمی است که برای سالهای زیادی رؤیای استفاده کنندگان آماتور و حرفه ای هر دو بوده است.

به آخرین فن آوری مجهز شده و قادر به برآوردن تمامی انتظارات مصرف کنندگان میباشد.

این فلزیاب و طلایاب ماکرو با اثر سیم پیچ جستجوی خودش دارای عمقی منحصر بفرد بوده و با توانایی ردیابی طلا، حفره، تونل و شهرهای زیرزمینی، خصوصیت تفکیک طلا برتر و نگاره های علامت هدف دو بعدی همزمان نشان داده شده بر روی صفحه، یک ردیاب بی نظیر در طبقه خود میباشد. دستگاه های ما تماماً در نمایندگیهای توزیع و نمایشگاههای ما با گارانتی ماکرو تکنولوژی منتظر شما هستند. طلایاب تفکیکی

طلایاب ژئو اسکن دو بعدی

ردیابی طلا و حفره با نگاره های دو بعدی:

سیستم ژئو اسکن ۲D دارای یک سیم پیچ جستجوی عمومی استاندارد بوده و میتواند با سیم پیچ جستجوی عمیق اختیاری مورد استفاده قرار گیرد. سیم پیچ جستجوی استاندارد دارای ابعاد ۴۴×۳۶ سانتیمتر بوده و میتواند طلاهای عمیق و سطحی هر دو ، بخصوص آنهایی را که سالهای زیادی در زیر زمین بوده اند ردیابی نماید. با سیم پیچ جستجوی استاندارد که دارای عمقی فراتر از حد معمول می باشد، شما اعماقی را کاوش خواهید نمود که هیچکس قبلاً جستجو نکرده است.

دستگاه فلزیاب

تفکیک طلا و تجزیه و تحلیل عمق کامل:

سیم پیچ جستجوی عمیق که بر اساس تقاضای مصرف کننده ارائه می گردد، بخصوص برای اهداف بزرگ که برای مدتی طولانی در زیر زمین بوده اند طراحی شده است. شما با این سیم پیچ جستجوی بخصوص که ابعاد ۱۰۰×۶۰ سانتیمتر داشته و میتواند بوسیله دو نفر مورد استفاده قرار گیرد قادر به حفظ نتایج کامل خواهید بود.

این سیم پیچ جستجو برای مصرف کنندگان ما که تقاضای عمق بیشتر را مینمایند تولید شده است. با سیم پیچ جستجوی عمیق شما نتایج کامل را حتی در ساختارهای زمینی با غنی ترین مواد معدنی، بدون اتلاف وقت با ضایعات فلزی آهنی مانند درب های بطری و میخها بدست خواهید آورد.

خصوصیت تفکیک طلا برتر مهمترین خصوصیتی است که سیم پیچ جستجوی عمیق را از دیگر سیم پیچهای جستجو متمایز می گرداند. جستجوگر چیزی را تشخیص می دهد که قبلاً دیده نشده است. ژئو اسکن ۲D میتواند طلا را در چهار گروه نظیر طلا، غیر آهنی، آهنی و فولاد از یکدیگر جدا نماید.

این سیستم منحصر بفرد میتواند طلاهایی را که در کنار یکدیگر هستند نشان داده و روابط کوچک و بزرگ مابین طلا را به درصد به استفاده کننده گزارش دهد. بخاطر رابط کاربری و انیمیشن های نگاره ای مساعد آن که استفاده کننده گان را راهنمایی مینماید، سیستم ژئو اسکن ۲D که استفاده از آن آسان و عملی میباشد، از کسی که برای اولین مرتبه از ردیاب استفاده مینماید یک اپراتور حرفه ای میسازد.