طلایاب GO-FIND 40

Go find 40 طلایابی ست با عملکرد و خصوصیات ابداعی فوق العاده، که بر پایه تکنولوژی پیشرفته دیجیتالی ساخته شده و دارای حساسیت بالای کاوش و یافتن اشیا در عمق زمین است.

خانواده تان بیرون رفتن از خانه را دوست دارند؟ جوابتان مثبت است؟ – پس باید یک طلایاب GO FIND 40 داشته باشید. دستگاه جمع و جوری که استفاده اش هم بسیار راحت هست. نیازی هم به سرهم کردن قطعات ندارد. فقط بازش کرده، روشن کنید و راه بیفتید.
قبل از حفاری قادر خواهید بود اشیاء با ارزش را از اشیائ بدرد نخور تفکیک کنید. با برنامه اندرویدی سکه ها را شناسائی کرده، یافته هاتان را در گوگل مپ مارک کنید و حتی از گوش دادن به موزیک به هنگام کاوش لذت ببرید.
ویژگی های اصلی فلزیاب و طلایاب GO-FIND 40 :
* سرگرمی مقرون به صرفه خانواده – یک طلایاب صوتی با تکنولوژی بالا که استفاده از آن برای همه واقعا آسان است.
* جمع و جور و بدون نیاز به سرهم کردن – بازش کنید، روشنش کنید و راه بیفتید. ریخت و پاش هم ندارد. برای حمل و نقل و انبار کردن به راحتی تا شده و بشکل یک صفحه در می آید.
* خیلی سبک هست – از طلایاب های صوتی مشابه ۲۰% سبکتر هست. بنابرین می توانید مدت بیشتری به جستجو بپردازید و اشیاء بیشتری بیابید.
* با نور ال ای دی گنج نما – با رنگ قرمز وسبز – قبل از اینکه حفاری را شروع کنید می توانید اشیاء بدرد نخور را از قیمتی تشخیص دهید.
* ردیابی آسان –  این طلایاب تمام اتوماتیک تداخل صداهای داخل زمین را به سرعت و به راحتی کاهش می دهد.
* نرم افزار اندرویدی – با این نرم افزار فلزیابتان را کنترل کنید ، موزیک گوش کنید. و یافته ها تان را به اشتراک بگذارید و خیلی کار های دیگر …
* تشخیص دهنده جادوئی سکه ها –  سکه های معمولی را براحتی تشخیص دهید. سرگرمی جالبی هست.
* گوگل مپ – محل گنج هائی را که پیدا کرده اید را علامت گذاری کرده و ثبت کنید.
* هدفون بی سیم – هد ست گوشی را در گوشتان بگذارید و به همراه کاوش ، موزیک هم گوش بدهید.
قیمت طلایاب از خیلی از طلایاب های رنج قیمتی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار بهتر است. برای تازه کارها عالی است. برای افراد با تجربه هم بعنوان طلایاب پشتیبان عالی است. طلایاب های قبلی Minelab تا این حد با قدرت و سرگرم کننده نبوده اند.
————————————-
کار با فلزیاب GO-FIND واقعا آسان است، چرا که قطعات منفصله برای مونتاژ ندارد و نگرانی گم شدن قطعات وجود ندارد. کافیست آن را باز کنید، باطری را سوار کرده و دستگاه را روشن کنید. منوها از قبل تنظیم شده، و لازم نیست که ساعتی از وقتتان را صرف خواند دستورالعمل یا سوار کردن قطعات کنید. وقتی که کار کاوش روزانه تمام شد آنرا جمع کنید و برای کاوش بعدی کنار بگذارید .
————————————-
GO-FIND 40 با وزن فقط ۲٫۳ پوند (۰۶/۱کیلو) یکی از سبکترین، کم خرج ترین، و کارا ترین طلایاب های موجود بازار است. بدوش کشیدن و تاب دادن طلایاب از طرفی به طرف دیگر می تواند خیلی خسته کننده باشد، به همین دلیل طلایاب GO-FIND طوری طراحی شده که سبک بوده و از خستگی بکاهد بدون اینکه از کارائی آن کم شود.
—————————————
ال .ای. دی.  های گنج نما – با استفاده از نور قرمز و سبز با قابلیت تشخیص هدف  قادر خواهید بود گنج نهفته را قبل از حفر زمین تشخیص دهید.
Treasure View –  می تواند قبل از حفاری ایده خوبی برای تشخیص اشیا طلا و عمق محل آن به شما بدهد. نور ال.ای.دی. قرمز نشان دهنده اشیاء آهنی مثل میخ، نعل، اسباب بازیهای فلزی و کلید است. و نور ال.ای.دی. سبز اشیا غیر آهنی مثل سکه، طلا و جواهرات نقره، آلومینیم، مس و غیره را نشان می دهد. در حالت پین پوینت، ال.ای.دی به رنگ نارنجی تغییر کرده و نقطه دقیق اشیا تشخیص می دهد.
————————————–
آهن و املاح معدنی درون زمین باعث می شوند که دستگاه های طلایاب سیگنال های غلط دریافت کنند. سایر طلایاب ها یا تنظیمات ثابت دارند و یا اینکه کاربر برای استفاده از آنها باید یک دوره اموزشی بگذراند، اما می توانید دستگاه طلایاب GO -FIND 40 را روشن کنید و بلافاصله به کاوش بپردازید.

با سنسور اتوماتیک برای تشخیص زمین های شور، دیگر برای جابجا شدن از ساحل به پارک نیازی به تنظیم مجدد دستگاه یا تغییر حالت آن ندارید.

برای یافتن گنج بیشتر، طلایاب تمام اتوماتیک تداخل صداهای اشیا گوناگون زیر زمین را به حداقل رسانده و سیگنال های هدف را به حداکثر می رساند.

دستگاه طلایاب

————————————

با بهره گیری از توانایی بلوتوث می توانید دستگاه فلزیاب GO-FIND 40 را با گوشی همراهتان همسو کرده و تجربه جستجویتان را گسترش دهید.

طلایاب های GO-FIND 40 با برنامه استاندارد گوشی های اندروید و ایفون قابلیت هائی ارائه می دهند که در طلایاب های زیر ۳۰۰ دلار وجود ندارد. از مزایای این برنامه شناسائی سکه ها، صدای بی سیم، کنترل طلایاب، گوش دادن به موسیقی هنگام جستجو، ثبت محل های کشف شده و به اشتراک گذاشتن یافته هاتان در فیس بوک است. با این وسیله به شکل مدرن به کاوش خواهید پرداخت و نظری هم به پشت سر و طلایاب های دیگر نخواهید انداخت.
————————————
جادوی شناسائی سکه ها -سکه های معمولی را با گوشیتان تشخیص دهد. این کار خیلی سرگرم کننده است. طلایاب GO- FIND  با چهار مدل یابنده (تمام طلاها، پس زدن آهن، سکه و جواهر، و سکه) اپشن های زیاد  و چند مرحله ای برای تشخیص هدف دارد، و با استفاده از نرم افزار اندروید قادر است با خیلی از طلایاب ها همسو شود. اما بر عکس اپشن های پیچیده طلایاب های دیگر تصاویر نمونه از سکه های مدرنی را هم که کشف کرده اید به شما نشان می دهد. این اپشن برای اولین بار در جهان از طرف ماین لب ارائه شده و سرگرمی جالبی برای همه است.

طلایاب

—————————————
گوگل مپ – محل های گنج خودتان را به روش مدرن ثبت کنید ونقطه گنج را علامت گذاری کنید .
آیا اینکه بتوانید محل های گنج هائی را که پیدا کرده اید ثبت کنید جذاب نیست؟  می توانید با برنامه و جی.پی.اس بیش از ۱۰۰۰ نقطه را که کشف کردید ثبت و روی گوگل مپ مشاهده کنید.
با زوم اوت می توانید موقعیت کلیه نقطه هائی را که علامت زده اید و با زوم این نقطه دقیق سکه هائی را که کشف کرده اید روی نقشه گوگل ببینید. ماین لب امکانات زیاد مربوط به نقشه برداری CTX3030 را به دستگاه GO-FIND 40 اضافه کرده است. می توانید محل کشفیات خودتان را بازیابی و مشاهده کنید و خیلی کارهای دیگر.
————————————-
قابلیت صوتی بی سیم – کافیست که هد ست را توی گوشتان بگذارید و موقع جستجوی گنج به موسیقی هم گوش دهید.
می تواید از بلند گوی تعبیه شده داخلی، یا هد فون یا هد ست استفاده کنید. با وجود گوشی بی سیم، دیگر مشکل گیر کردن سیم به دست و پای شما وجود ندارد. حتی قادرید صداهای زمینی را که کاوش می کنید همزان با صدای موسقی با هدفون یا هد ست و بدون نیاز به سیم هد فون بشنوید. این امکان برایتان فراهم هست که در هر لحظه صدای موزیک را کم یا کاملا قطع کنید. اگر از شنیدن صدای مداوم و یکنواخت طلایاب تان هم خسته شدید می توانید از تنظیمات فایل صوتی خودتان استفاده کنید .

طلایاب GO-FIND 40