طلایاب PDF 1000

طلایاب PDF 1000، به خاطر ويژگي خاص آن شما ميتوانيد خيلي سريع آن را آماده استفاده كنيد. قدرت جستجوي سريع ۱۰ مایل و تا عمق ۷۰ متر را دارا مي باشد .

اين دستگاه مشخص ميكند كه طلایی كه شما پيدا كرده ايد طلاي ساخته شده است, طلاي خالص در سنگ ها است يا طلاي معدني است. توانايي كشف نقره را نيز دارا مي باشد .حتي اگر طلا درون جعبه فلزي يا شيشه يا صندوقچه چوبي يا بتون و در زير ساروج هم باشد اين دستگاه قادر است آن را رديابي كند يكي از مشكلاتي كه جستجو گران اغلب با آن روبرو ميشوند اين است كه دستگاه وجود فلز را تشخيص داده است اما به خاطر آلودگي خاك به واسطه قرار گرفتن آن طلا به مدت طولاني در زير زمين قادر به تعيين موقعيت درست براي حفاري نميشوند .
فلزیاب و طلایاب PDF 1000 با استفاده از سيستم Target Reflection Nullifier قادر است اين مشكل را برطرف نموده و موقعيت اصلي هدف را به شما نشان بدهد. از ديگر مزاياي اين دستگاه اين است كه اندازه حدودي طلا كشف شده را هم به شما نشان ميدهد شما با استفاده از صفحه كنترل دستگاه ميتوانيد محيط جستجو را وسيع كرده يا محدود نماييد. همچنين بسياري از دستگاه ها نسبت به شرايط هوا حساس بوده و در بعضي از شرايط به درستي كار نميكنند. اما اين دستگاه قابل تنظيم با تمام شرايط آب و هوا است و سيگنال هاي اضافي زمين يا به اصطلاح نويز زمين را ميگيرد .
با يك شارژ باطري آن تا ۲۴ساعت به صورت مداوم كار ميكند و اين نيز يكي از ديگر مزاياي دستگاه است. در كل خريد آن به تمام جستجوگران حرفه اي توصيه ميشود چه به صورت تكي يا كمكي يك دستگاه ديگر دستگاه بسيار مناسبي مي باشد .
جهت اطلاع از قیمت فلزیاب و طلایاب با ما در تماس باشید.