طلایاب ROVER DELUXE

دستگاه طلایاب قوی Rover Deluxe چند دستگاه در يک دستگاه منوی اول این دستگاه یک طلایاب قوی با تفکیک بسیار بالا برای پيدا کردن آهن، مس، آلومنيوم، نقره و ديگر طلاها است که با تفکیک صد درصد خود کار جوینده را بسیار ساده و راحت ميکند. فقط کافي است با ولوم دستگاه شما مشخص کنيد دنبال چه طلایی ميگرديد و دستگاه به صورت اتوماتیک بقیه طلاها را حذف ميکند.

طلایاب ROVER DELUXE

اين دستگاه فلزیاب و طلایاب چه برای افراد مبتدی و چه برای افراد حرفه ای که نمی خواهند سرمايه گزاری زيادی بکنند توصیه می شود.

در بخش طلایابی احتياجي به استفاده از کامپيوتر نیست و خود دستگاه فلزیاب با سيگنال صوتی خود نوع طلا و محل آن را دقيق براي شما مشخص می کند .قدرت بخش تفکيک و طلایابی روور دولوکس در اين است که مواد معدنی هيچ تاثيری و اختلالی در تشخيص دستگاه ندارند و دستگاه به راحتی همان طلایی را که شما انتخاب کرده ايد حتی در زمينی با مواد معدنی بسیار بالا پيدا می کند. منوی دوم دستگاه که به صورت رادار نفوذ کننده در زمين کار می کند ميتواند تا عمق ۱۸ متر با سنسور استاندارد خود دستگاه و تا عمق ۲۵ متر با سوپر سنسور نفوذ کرده و تصويري از زير زميني که شما اسکن می کنید برای شما روي صفحه کامپیوتر بیاورد.

طلاياب ROVER DELUXE

اين انتقال داده ها به صورت بلوتوث بوده وبه صورت اتوماتیک به کامپیوتر شما که در کنار زمین می باشد منتقل می شود. یکی دیگر از نقاط قوت روور دولوکس در این است که در موقع اسکن گرفتن از زمین منوی اول و دوم به همراه هم کار می کنند و به همین خاطر دستگاه از قدرت تفکیک بسیار بالایی برخوردار می شود .منوی ديگر دستگاه شما را قادر می سازد که یک محوطه را اسکن کنید و آن را در حافظه دستگاه ذخيره کنید و بعد در موقع مناسب آن را به کامپیوتر منتقل کنید. اين برای جاهایی که بردن کامپیوتر مقدور نيست بسیار مناسب است .

بعد از انتقال تصاویر به کامپیوتر ميتوانيد آنها را تحلیل کرده و نه تنها وجود طلا مورد نظر خودتان را تشخیص بدهید بلکه لایه های خاک و سنگ، تونل، و اتاقک زير زمینی را تشخیص بدهید. بسیاری از دوستانی که قبلا با دستگاه کار کرده اند می گویند که دستگاه در پيدا کرده تله های موجود در زمین براي آنها بسیار مفید بوده است.

گارانتی تا ۲ سال