طلایاب تصویری EXp6000

این طلایاب بهترین از نوع خود در بین محصولات OKM بوده که یک ابزار شناسایی(detection) فوق مدرن ژئوفیزیکی برای یافتن محصولات مصنوعی دفن شده، گنجینه ها، ناهنجاری‌های زیرسطحی، تاسیسات زیرزمینی و همچنین سایر ساختارهای پنهان است. این ابزار روش‌های آزمایش غیرمخربی را فراهم می‌کند تا پیش از حفاری تصاویر گرافیکی از اهداف زیرزمینی گرفته شود.

بر اساس تجارب عملی در مقایسه با مدل های پیشین نظیر eXp 4500 و exp 5000 ، مدل انقلابی eXp 6000 فرصت های جدیدی برای گنج یابی، طلا یابی، باستان شناسی، معدن‌یابی، زمین شناسی و علاقه مندان به طلایابی می گشاید.

مهمترین نوآوری های طلایاب eXp 6000 عبارتند از:

در مجموع بی سیم، تمامی اجزای برقراری ارتباط از طریق WiFi است.
تمامی پراب های اندازه گیری شامل یک ژیروسکوپ یکپارچه است(حسگر چرخش).
دارای یک پراب تلسکوپی جدید.
سنسور ویژه‌ی معروف، سنسور تونل و سنسور LiveStream
صفحه نمایش با وضوح بالا(۱۰۲۴×۷۶۸ Pixel) با قابلیت صفحه نمایش لمسی و تنظیم روشنایی خودکار.
رابط کاربر چندزبانه با پس زمینه و قالب ‌های مختلف برای بهتر دیدن منو ها در هر شرایطی.
ردیابی GPS و جهت یابی(می تواند توسط کاربر فعال شود).
اتصال از طریق عینک آندروید یا تبلت های شخصی برای راحتی حمل و نقل و نظارت.
خروجی صدا از طریق بلندگوی داخلی، هدفون سیمی استاندارد یا هدفون های بلوتوث بدون سیم.
بسته های تامین برق بدون کابل با قابلیت شارژ دوباره.
نرم‌افزار سه بعدی تجسمی برای تجزیه و تحلیل عمقی از اسکن زمین(انتقال آسان اطلاعات از طریق پورت USB، بدون نیاز به نصب درایور اضافی).

فلزیاب و طلایاب تصویری EXP6000

پراب اندازه‌گیری

فلزیاب و طلایاب تصویری EXP 6000 با انواع پراب های اندازه گیری تخصصی همراه است. هر پراب اندازه گیری به یک سنسور جهت یابی(ژیروسکوپ) مجهز شده است که میتواند تصاویر را کیفیت بالا اسکن کند. با پیگیری جهت پراب، اپراتور می‌تواند فورا Inclinationهای (انحراف از زاویه عمود) پراب اندازه گیری متصل در حین اسکن زیر زمین را تصحیح کند. کاربر می‌تواند به طور مستقیم بر روی صفحه‌ی نمایش یا عینک های چشم ویدیویی نشانه ها را به عنوان یک سیگنال صوتی (آکوستیکال) دریافت کند.

پراب تلسکوپی

این یکی از جدیدترین و منحصر به فردترین پراب های اسکن زمین است که توسط OKM به منظور کاهش تعداد پراب‌های اندازه‌گیری مورد استفاده در مدل های پیشین، اختراع شده است. در حال حاضر گنج یابان از یک پراب GPR افقی مستقل استفاده می کند تا بتواند عرض اسکن را از ۵۰سانتی متر به ۱۲۰ سانتی متر افزایش دهد.

سنسور ویژه

همانطور که از نام این پراب برداشت می شود، سنسور ویژه یکی از متنوع‌ترین پراب های اسکن زمین است که می تواند برای عملیات های دیگری نظیر Pin Pointer برای شناسایی نقطه دقیق طلا و اسکن معدنی (تشخیص امکان وجود منابع طبیعی طلا) استفاده شود.

دستگاه فلزیاب و طلایاب EXP 6000 یک اسکنر کامل با عمق نفوذ بالا،برای شناسایی فلز و حفره های زیر زمینی است. این فلزیاب تصویری می تواند برای انجام وظایف زیر استفاده شود:

شناسایی اشیا فلزی ساخته شده از طلا، نقره، مس و برنز.
تشخیص حفره ها و تونل های زیرزمینی از قبیل دیوارها، پایه‌ها، مجسمه‌ها، مقبره‌های باستانی، غارها، قبور، حجره‌ها و این قبیل چیزها.
اکتشاف معادن طلای طبیعی.
یافتن آثار ارزشمند و گنج‌های نهفته.
در زمینه نقشه برداری از میدان جنگ، شهرک های تاریخی و پناهگاه‌های باستان.
تمام اجزای دستگاه فلزیاب و طلایاب eXp 6000 از جمله یونیت کنترل، مجموعه میله تلسکوپی و پراب های اندازه گیری بدون سیم(Wireless) بوده و از طریق WiFi به هم متصل می شوند. گیرنده ی GPS که می تواند توسط کاربر فعال شود، قادر به ذخیره مختصات GPS همراه با مقادیر اندازه گیری شده، می باشد. بنابراین شما می توانید از ویژگی‌های جهت یابی GPS در این دستگاه برای ضبط اماکن اسکن شده، حتی پس از مدت طولانی استفاده کنید

پراب اندازه‌گیری